Jak se registrovat

  1. Na hlavní stránce diskuzního fóra http://www.jinejsvet.cz/forum/ klikněte na odkaz Registrace, který se nachází pod přihlašovacím formulářem, případně v menu diskuzního fóra, níže pod přihlašovacím formulářem.
  2. Zadejte uživatelské jméno. To je takové jméno či přezdívka, pod jakou se budou zobrazovat Vaše příspěvky. Doporučujeme proto nepoužívat své jméno a příjmení nebo jiné osobní údaje. Součástí uživatelského jména nesmí být sprostá slova a nesmí obsahovat slova jako „admin“, „administrator“, „spravce“ apod.
  3. Zadejte svůj e-mail. Na tento e-mailu Vám bude zaslána zpráva o úspěšnosti Vaší registrace.
  4. Zadejte heslo. Vaše heslo by mělo obsahovat nejméně 8 znaků. Heslo si zapamatujte. Nikam si ho nepište ani ho nikomu neříkejte, abyste tak předešli jeho zneužití.
  5. Potvrďte heslo. Zadejte stejné heslo jako v kroku č. 4.
  6. Zadejte svůj rok narození a pohlaví.
  7. Zasílat novinky Pokud zaškrtnete tuto možnost, budou Vám automaticky zasílány na Váš e-mail novinky a další informace z Jinýho světa – o diskuzním fóru, ale taky nové články, pozvánky na naše akce apod. Zasílání novinek můžete kdykoliv zrušit.
  8. Podmínky Seznámení se s podmínkami diskuzního fóra a souhlas s nimi je podmínkou pro úspěšnou registraci. Souhlasem s těmito podmínkami se každý uživatel zavazuje k jejich dodržování.