Podmínky a pravidla diskuzního fóra Základní informace

 1. Diskuzní fórum je určeno dětem a mladým lidem ve věku 6 až 26 let, kterým umírá nebo zemřel blízký člověk.
 2. Registrací, jejíž podmínkou je souhlas s podmínkami a pravidly tohoto diskuzního fóra, se uživatel zavazuje tyto podmínky a pravidla dodržovat.
 3. Diskuzní fórum je moderované. Moderátor diskuze dohlíží na to, aby se v příspěvcích neobjevovaly věci, které by mohly někomu ublížit nebo jinak narušit diskuzi.

Registrace

 1. Každý uživatel je povinen si před samotnou registrací pečlivě pročíst Podmínky a pravidla diskuzního fóra, ke kterým se tímto zavazuje.
 2. Registrací se uživatel také zavazuje dodržovat pravidla slušného chování.
 3. Každá osoba může mít zaregistrované pouze jedno uživatelské jméno a pod tím na diskuzním fóru vystupovat.
 4. E-mail, který uživatel při registraci uvádí, nesmí patřit cizí osobě.
 5. E-mail, rok narození a pohlaví jsou jediné osobní údaje, které uživatel musí poskytnout. Všechny ostatní informace jsou dobrovolné a za jejich případné zneužití provozovatel diskuzního fóra nenese odpovědnost.

Psaní příspěvků

 1. Moderátor diskuzního fóra má právo jakýkoliv příspěvek upravit či odmítnout autorizovat, avšak pouze v případě, že svým obsahem či formou porušuje pravidla diskuzního fóra. Pokud se v příspěvku objeví tento symbol (****), znamená to, že nahradil nevhodnou část příspěvku.
 2. V případě, že příspěvek zásadním způsobem porušuje pravidla diskuzního fóra a moderátor se proto rozhodne příspěvek neautorizovat, informuje o tom uživatele, spolu s odůvodněním svého rozhodnutí.
 3. Pokud příspěvek splňuje tyto podmínky a pravidla, moderátor má povinnost jej zobrazit nejpozději do 24 hodin po jeho odeslání uživatelem.
 4. Každý uživatel je povinen uvádět pouze pravdivé údaje . Nesmí vystupovat za jinou osobu, záměrně lhát nebo uvádět nepřesné či nepravdivé informace. Zároveň však má dbát na ochranu svého soukromí a chovat se s ohledem na svou osobní bezpečnost.
 5. Fórum je rozděleno do několika kategorií. Snažte se prosím zakládat své téma v odpovídající kategorii.
 6. Chcete-li reagovat na něčí příspěvek, použijte tlačítkou “Odpovědět”, který se nachází pod příspěvkem.
 7. V případě, že narazíte na příspěvek, který obsahuje nevhodný obsah (sprost slova, urážky apod.), využijte tlačítka “Nahlásit”, který se nachází pod příspěvkem v podobě vykřičníku. Případně kontaktujte moderátora diskuzního fóra.
 8. Nepište celý příspěvek VELKÝMI PÍSMENY.
 9. Nepoužívejte nadměrné množství smajlíků, vykřičníků a jiných znamínek.

Upozornění

 1. Porušení Podmínek a pravidel diskuzního fóra či jiných, obecně platných společenských pravidel, se trestá. Přičemž může dojít až ke smazání uživatelského účtu a definitivní znepřístupnění diskuzního fóra.
 2. Podmínky a pravidla diskuzního fóra mohou být pozměněna. V takovém případě budou o změně uživatelé informováni na fóru i prostřednictvím e-mailu.

Aktualizováno dne 1.1.2012