nový příspěvek zpět

Vzkazy

od: Sabina

Tati

Tati vím žes to udělal pro nás aby jsme se měli dobře, ale mohli jsme to udělat i jinak.. Miluji tě a mrzí mě to! Nikdy na tebe nezapomenu. Stále na tebe myslím. Doufám že ti je teď lépe..

od: Lola

Babičce <3

Že tě miluju jsem Ti řekla tisíckrát, ale kdybych Ti mohla říct jednu věc..znovu bych řekla, že Tě miluju. Každý den mi někdo řekne, že jsme si podobné. A to je pro mě to nejhezčí . Děkuju za všechno!

od: Lola

babičce a dědečkovi

Dnes jsem se byla projít na místě, kde jste bydleli...kde jsem si hrávala. Je smutné někam dlouho jet, nikoho nenavštívit a vrátit se domů. Moc mi chybíte !

od: Lištička

Tatínku

Už je to skoro 6 let, ale myslím na Tebe každý den. Nikdy na Tebe nezapomenu. Chci, abys věděl, žes byl ten nejlepší tátá, jakého jsem si mohla přát.

od: Nell

Svět se změnil, co tu nejste. Ale přísáhám, že budem dělat vše pro to, aby bylo už jen líp. Věřím, že jednou bude. Chybíte...

od: Elda

Tatínku

ani to nejsou dva měsíce co sis vybral cestu jít do nebe. Říkám si, že i sebevrahové mohou do nebe, a tak se na mě koukáš a hlídáš mě a říkáš si, jakou máš dcerku, vždyť jí je teprve patnáct...

od: nikita

Dědovi

Ahoj dědo, v posledních dnech se mi 2x zdál ten zlý sen, přesně jako na den, kdy jsi zemřel. Nevím, jestli to mám brát jako zlé znamení. Strašně nám všem chybíš. Vzpomínáme..

od: Trypinka

Mily Tati

Dekuji Ti za retizek,kterej jsem od Tebe pred 4 roky dostala,nez si umrel zjsitila jsem ze mi dava silu a ochranuje mne.... Tvoje dcera Denisa

od: kryndy

Snad jsi na mě pyšná, část 2

... bys mi řekla, jak bys to řekla, a to bolí. Přála bych si říct Ti, jak Tě miluju, ale hlavně toužím slyšet to od Tebe. Snad jsi na mě pyšná a přimhouři oči. Dělám víc chyb, než když bys tu byla. E.